Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre;Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü, hatalı veya benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kuryelerimizin yanında kontrol etmek kaydıyla,eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kuryemize tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra Kuryemizin görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim ettiğini kabul etmiş olursunuz.

Sitemizde bulunan pastalar kişiye özel hazırlandığından, özel sipariş olup, sipariş verdiğiniz ürün/ürünlerden vazgeçmeniz durumunda siparişin teslim tarihinden en az 24 saat önce bildirilmesi halinde siparişiniz iptal edilir, ya da Daha sonraki bir tarihe ertelenebilir.

 

İptal edilen siparişler kredi kartı veya havale ile yapılmışlarsa 7 gün içinde iadeleri yapılır